Ev > Ürünler > LED Tüp Muhafazası > LED T8 Tüp Muhafazası > T8 Tüp Işık Muhafazası
T8 Tüp Işık Muhafazası
  • T8 Tüp Işık MuhafazasıT8 Tüp Işık Muhafazası

T8 Tüp Işık Muhafazası

JE, T8 tüp ışık muhafazası üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir. Şirketimizin erkek kalıp ürünlerinin sayısı, Çin'in boru muhafazası tedarikçileri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Aynı zamanda, müşteri OEM'i de memnuniyetle karşılanmaktadır. T8 tüp ışık muhafazası esas olarak geleneksel LED T8 lambaları üretmek için kullanılır. Bu geleneksel lambalar genellikle sadece enerji tasarrufu sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çevre dostu olan geleneksel floresan lambaların yerini almak için kullanılır.

Talep Gönder

Ürün Açıklaması

1. Ürün Tanıtımı

JE üreticisi tarafından üretilen T8 tüp ışık muhafazası, istikrarlı kalite ve uygun fiyat ile ileri teknoloji ve profesyonel çalışma yöntemlerini benimser. Bu T8 tüp ışık muhafazası, yarı alüminyum ve yarı plastik bir yapıdır. Bu yapının avantajı, tüpün watt değerinin nispeten çok daha yüksek yapılabilmesidir, çünkü alt yarı, LED'lerin ısı dağılımına elverişli olan bir alüminyum tüptür. Fişler esas olarak esnek ve kullanışlı bir kilitleme vidası kurulum yöntemini benimser. Yukarıdaki PC difüzörü, Japon Teijin polikarbonat hammaddelerinden yapılmıştır ve difüzörün saf bir renge, safsızlığa, siyah noktalara ve su izine sahip olmamasını sağlamak için ikinci el malzemelerin ve geri dönüştürülmüş malzemelerin kullanımından kaçınılır.

2. Ürün Parametresi (Şartname)

Uzunluk

600mm, 900mm, 1200mm, 1500mm, 2400mm veya özelleştirilmiş

Tüp

T8

Çap

26mm

PCB kartı boyutu

10*1.2mm

sürücü

Dahili

Maksimum sürücü yüksekliği

12mm

Alüminyum taban malzemesi

6063 alüminyum alaşımı

Alüminyum taban rengi

Gümüş

Plastik difüzör malzemesi

polikarbonat

Plastik difüzör rengi

Buzlu, Şeffaf(şeffaf), şerit

Uç kapakları

Plastik (vidalama)

Su geçirmez

IP20

3. Ürün Özelliği ve Uygulaması

Bu T8 tüp ışık muhafazası tarafından yapılan T8 tüp, esas olarak mağaza, ofis, oditoryum, gösteri odası, sınıf, akşam yemeği pazarı, otopark, fabrika gibi lamba dekorasyonuna ihtiyaç duyan iç ve dış mekan T8 tüp aydınlatma projeleri için kullanılır. Açık.

4. Ürün Detayları

Bu T8 tüp ışık muhafazasının daha fazla detayı:

5. Ürün Kalifikasyonu

Dongguan Jinen Lighting Technology Co., Ltd. 2017 yılında kurulmuştur. Ar-Ge, üretim ve üretimi entegre eden profesyonel bir plastik ekstrüzyon üreticisidir. Sektörde yüksek teknoloji ürünü bir kuruluş olarak derecelendirilmiştir. 5 yıllık sıkı çalışmanın ardından şirketin Ar-Ge departmanında 10, satış departmanında 8 olmak üzere 100'e yakın çalışanı bulunuyor. 20 adet plastik ekstrüzyon üretim hattı, 5 adet alüminyum ekstrüzyon üretim hattı, 3 adet enjeksiyon makinesi ve 5 adet hassas kalıp imalat ekipmanına sahiptir. 2 set test ekipmanı (entegre küre ve renk değerlendirme kabini).

6. Teslimat, Nakliye ve Servis

7.SSS

S1. Ne tür üretimler yapabilirsiniz?
Re: Düzenli ve özel şekilli ekstrüzyon alüminyum ve farklı renklerde plastik profiller.

S2. Profillerinizi ne tür LED aydınlatma kullanabilir?
Re: LED kabin aydınlatması, LED şerit ışıklar, T5/T6/T8/T10/T12 tüpler, tri-proof tüpler ve özel şekilli tüpler, vb.

S3. Fabrikanızda kaç personel var?
Re: Üretim hattında 50-80 personel. Satış ekibinde 8 personel, Ar-Ge'de 10 personel.

S4. Fabrikanızda kaç makine var?
Re: 20 adet plastik ekstrüzyon üretim hattı,
5 adet alüminyum ekstrüzyon üretim hattı,
3 adet enjeksiyon kalıplama makinesi,
5 adet hassas kalıp imalat ekipmanları,
2 test ekipmanı (entegre küre ve Renk Değerlendirme Kabini).

S5. Ürünleriniz soğuk havalarda kurulabilir mi?
Re: Evet, Hava direnci -40 dereceden 120 dereceye kadardır.

Sıcak Etiketler: T8 Tüp Işık Muhafazası, Çin, Üreticiler, Fabrika, Özelleştirilmiş, Çin Malı, Tedarikçiler, Toptan Satış, Teklif

İlgili Kategori

Talep Gönder

Lütfen sorgunuzu aşağıdaki formda yapmaktan çekinmeyin. 24 saat içinde size cevap vereceğiz.
We use cookies to offer you a better browsing experience, analyze site traffic and personalize content. By using this site, you agree to our use of cookies. Privacy Policy
Reject Accept